BOOKING TŘEBOŇ - BOOKING UBYTOVÁNÍ TŘEBOŇ - STARÁ HLÍNA

REZERVAČNÍ FORMULÁŘ


NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Můžu si u vás rezervovat ubytování přes Booking nebo Slevomat ?

Možnost rezervace ubytování přes BOOKING nebo SLEVOMAT nenabízíme. Ušetřete čas a peníze a objednejte si ubytování na chalupě ve Staré Hlíně přímo přes náš rezervační formulář nebo nám zašlete zprávu na booking@rozmberskachalupa.cz.

Nabízíte i ubytování se snídaní a ubytování s polopenzí ?

Ano, objednejte si ubytování v Třeboni na naší chalupě ve Staré Hlíně se snídaní nebo ubytování s polopenzí a starosti s přípravou jídla nechte na nás. Jste na dovolené, takže jezděte na kole, relaxujte.

Nabízíte cenově výhodné pobyty pro seniory ?

Ano, nabízíme i cenově výhodné pobyty pro seniory se snídaní, pobyty pro seniory s polopenzí i pobyty pro seniory s plnou penzí včetně dalších benefitů. Podrobnosti naleznete v sekci pobyty pro seniory.

PROČ NENABÍZÍME MOŽNOST REZERVACE UBYTOVÁNÍ BOOKING TŘEBOŇ PROSTŘEDNICTVÍM BOOKING.COM

Pár informací ke společnosti Booking.com

Booking.com je společnost poskytující on line rezervace ubytování. Internetovou stránku Booking.com provozuje společnost Booking.com B.V., která je součástí skupiny Priceline.com, založené v roce 1996. Její sídlo je v hlavním městě Nizozemska Amsterdamu. Internetová stránka Booking.com je k dispozici ve 42 jazykových verzích včetně české a nabízí 1 189 212 aktivních možností ubytování v 226 zemích a teritoriích. Takže pro rezervaci ubytování booking Třeboň Stará hlína se Booking jeví jako ideální partner.

Historie Booking.com

Booking.com vznikla v roce 1997 založením Bookings.nl. Zakladatelem Bookings.nl byl Geert-Jan Bruinsma. V roce 2000 se spojil s Bookings Online a jméno společnosti bylo změněno na Booking.com. O pět let později koupila společnost Booking.com skupina The Priceline Group. Celkem za ni zaplatila 133 milionů dolarů. Společnost začala spolupracovat s Active Hotels Limited a poté došlo k oficiální změně názvu na Booking.com Limited.

Marketing společnosti Booking.com

Spojené státy americké se staly první zemí na světě, ve které Booking.com poprvé spustila v roce 2013 svou marketingovou kampaň Booking.yeah. Od té doby společnost použila marketingovou kampaň i v Anglii, Kanadě, Austrálii a Německu. V Česku cílí Booking na zákazníky pomocí internetového marketingového nástroje ( affiliate marketingu), který funguje na provázanosti stránek prodejce služby nebo produktu se stránkami vydavatele reklamy, které službu či výrobek doporučují.

Kontroverze společnosti Booking.com

Booking.com je momentálně vyšetřována úřady pro ochranu hospodářské soutěže v Česku, Velké Británii, Rakousku, Francii, Itálii, Švýcarsku, Švédsku a Maďarsku pro podezření, že smluvně zavazoval své partnery k tomu, aby nenabízeli levnější ubytování na jiných portálech než je na Booking.com. A to už může být pro rezervaci ubytování booking Třeboň Stará Hlína problém.

ZÁVĚREM K NAŠEMU ROZHODNUTÍ NESPOLUPRÁCE SE SPOLEČNOSTÍ BOOKING PRO BOOKING TŘEBOŇ

V čem by mohl být Booking.com pro booking ubytování v Třeboni vynikající ?

Mají naprosto dokonale fungující rezervační platformu a perfektní marketing.
Na internetu jsou vidět v podstatě vždy na předních pozicích vyhledávače ubytování v Třeboni.
Booking je pro většinu lidí prvním místem, kde začínají hledat ubytování. A to by mohlo být pro booking Třeboň Stará Hlína ideální řešení.

Co nám na Booking.com vadí ?

Jsou to poměrně vysoké provize, které nikdo neplatí rád. Ale to je daň za skvělý marketing, který by booking ubytování v Třeboni prostřednictvím Booking.com mělo zajištěné. Vracení pokojů zpět do prodeje je pro booking Třeboň Stará Hlína další nevýhodou.
A v neposlední řadě Booking sbírá kontakty, které mohou být v budoucnu využity k různým marketingovým účelům.

PROČ NENABÍZÍME MOŽNOST REZERVACE UBYTOVÁNÍ SLEVOMAT TŘEBOŇ PROSTŘEDNICTVÍM SLEVOMAT.CZ

Pár základních informací o společnosti Slevomat.cz

Slevomat byl spuštěn v roce 2010 jako jeden z prvních slevových portálů v Česku a od svého vzniku byl Slevomat největším slevovým serverem na české scéně slevových portálů. Nyní působí Slevomat v 7 evropských zemích.

Ke konci roku 2010 vstoupil Slevomat majetkově do konkurenčního serveru Vykupto.cz.

V roce 2011 získal prostředky na další rozvoj od společnosti Enern. V roce 2012 získaly podíly ve společnosti Slevomat dvě firmy z Holandska. V roce 2017 koupila portály Slevomat.cz a Zlavomat.sk britská skupina Secret Escapes.

V dubnu roku 2017 společnost Slevomat oznámila, že se přesouvá od výprodejových akcí k exkluzivním nabídkám a že hodlá slevový trh zcela opustit.

Tato forma spolupráce by už mohla být pro booking ubytování v Třeboni přes Slevomat Třeboň zajímavější. Uvidíme.

Rezervace ubytování v Třeboni prostřednictvím Slevomat Třeboň ?

Problém nastává v případě, kdy se setká zákazník, který zakoupil pobyt na naší chalupě prostřednictvím Slevomat Třeboň a zákazník, který si rezervoval ubytování přímo přes náš rezervační formulář Booking Třeboň. Stejné služby, rozdílná cena, potencionálně nespokojený host.

BOOKING UBYTOVÁNÍ V TŘEBONI PŘES NÁŠ REZERVAČNÍ FORMULÁŘ BOOKING TŘEBOŇ

Booking ubytování v Třeboni Stará Hlína napřímo prostřednictvím našeho rezervačního formuláře je pro nás jako poskytovatele ubytování v Třeboni i pro Vás, naše potencionální zákazníky, bezesporu výhodnější.

Vy máte jistotu lepší ceny za ubytování v Třeboni a i pro nás je tento způsob rezervace ubytování finančně zajímavější.