BOOKING UBYTOVÁNÍ TŘEBOŇSKO

ROŽMBERSKÁ CHALUPA

TŘEBOŇ BOOKING

REZERVAČNÍ FORMULÁŘ


Třeboň booking

Možnost rezervace ubytování prostřednictvím Booking nebo Slevomat nenabízíme.

Využijte možnost rezervace Třeboň Booking napřímo za nejnižší možnou cenu.

BOOKING UBYTOVÁNÍ TŘEBOŇ

ROŽMBERSKÁ CHALUPA STARÁ HLÍNA

Třeboň booking - kontakty a zákaznická podpora

Rezervovali jste si ubytování přes Třeboň booking a rádi byste tuto rezervaci upravili? Nebo se vyskytl po Vaší rezervaci problém, který teď potřebujete nutně vyřešit?
Níže uvádíme, jak při této situaci postupovat.
V případě dotazů neváhejte a kontaktujte naši zákaznickou podporu.

Třeboň booking: kontakt

Když nastane problém při rezervaci ubytování, využijte služby naší zákaznické podpory. Kontaktovat nás můžete dvěma způsoby.

1

Napiště nám na e-mail booking@rozmberskachalupa.cz

2

Zavolejte nám na telefonní číslo 774 903 023.

2 důvody proč je rezervace ubytování přes Třeboň booking výhodná.

Méně zprostředkovatelů = výhodnější cena.

Při rezervaci ubytování na naší chalupě přímo přes náš rezervační formulář Třeboň booking Vám zaručujeme nejlepší možnou cenu.

Komunikace přímo s poskytovatelem ubytování.

Při rezervaci komunikujete přímo s majitelem chalupy. To s sebou přináší výhody okamžitého řešení Vašich konkrétnějších požadavků.

  • změna termínu rezervace.
  • změna počtu hostů.
  • doobjednávka snídaně nebo polopenze.
  • doobjednávka dalších pokojů a hostů.
  • zrušení rezervace.

Nabídka ubytování v Třeboni přes Booking.com

Booking - základní informace
Booking.com je společnost poskytující on line rezervace ubytování.
Internetovou stránku Booking.com provozuje společnost Booking.com B.V., která je součástí skupiny Priceline.com, založené v roce 1996. Její sídlo je v hlavním městě Nizozemska Amsterodamu.
Internetová stránka Booking.com je k dispozici ve 42 jazykových verzích včetně české a nabízí 1 189 212 aktivních možností ubytování v 226 zemích a teritoriích. Takže pro booking ubytování Třeboň Stará Hlína se Booking.com jeví jako ideální partner.
Booking - historie
Booking.com vznikla v roce 1997 založením Bookings.nl.
Zakladatelem Bookings.nl byl Geert-Jan Bruinsma.
V roce 2000 se spojil s Bookings Online a jméno společnosti bylo změněno na Booking.com.
O pět let později koupila společnost Booking.com skupina The Priceline Group. Celkem za ni zaplatila 133 milionů dolarů.
Společnost začala spolupracovat s Active Hotels Limited a poté došlo k oficiální změně názvu na Booking.com Limited.
Booking - marketing
V roce 2013 spustila společnost Booking v USA jako v první zemi na světě svou marketingovou kampaň Booking.yeah. V Česku cílí Booking na zákazníky pomocí internetového marketingového nástroje, který funguje na provázanosti stránek prodejce služby nebo produktu se stránkami vydavatele reklamy, které danou službu nebo produkt doporučují.
Booking - kontroverze
Společnost Booking je vyšetřována pro podezření, že smluvně zavazovala své partnery k tomu, aby nenabízeli levnější ubytování na jiných portálech, které zprostředkovávají ubytování, než je na Booking.com. A to už se nám moc nezamlouvá.

2 Pro a Proti vzájemné spolupráce s Booking.

Booking - výhody vzájemné spolupráce
Dokonale fungující rezervační platforma a perfektní marketing. Na internetu jsou vidět v podstatě vždy na předních pozicích vyhledávače ubytování v Třeboni. Booking je pro většinu lidí prvním místem, kde začínají hledat ubytování. A to by mohlo být pro booking Třeboň Stará Hlína zajímavé.
Booking - nevýhody spolupráce
• vysoké provize - daň za skvělý marketing, který by booking ubytování v Třeboni prostřednictvím Booking.com mělo zajištěné.
• vracení pokojů zpět do prodeje.
• nebezpečí zneužití získaných kontaktů k marketingovým účelům.

SLEVOMAT TŘEBOŇ

ROŽMBERSKÁ CHALUPA STARÁ HLÍNA

Slevomat Třeboň a Rožmberská Chalupa.

Slevomat - informace
Slevomat byl spuštěn v roce 2010 jako jeden z prvních slevových portálů v Česku a od svého vzniku byl největším slevovým serverem na české scéně slevových portálů. Nyní působí Slevomat v 7 evropských zemích.
Ke konci roku 2010 vstoupil Slevomat majetkově do konkurenčního serveru Vykupto.cz. V roce 2011 získal prostředky na další rozvoj od společnosti Enern. V roce 2012 získaly podíly ve společnosti Slevomat dvě firmy z Holandska. V roce 2017 koupila portály Slevomat.cz a Zlavomat.sk britská skupina Secret Escapes.
V dubnu roku 2017 společnost Slevomat oznámila, že se přesouvá od výprodejových akcí k exkluzivním nabídkám a že hodlá slevový trh zcela opustit.
Tato forma spolupráce by už mohla být pro booking ubytování v Třeboni přes Slevomat Třeboň zajímavější. Uvidíme.
Slevomat - nevýhody spolupráce
Setká-li se zákazník, který zakoupil pobyt na naší chalupě prostřednictvím Slevomat Třeboň se zákazníkem, který si rezervoval ubytování přímo přes náš rezervační formulář Třeboň booking, může nastat problém. Stejné služby, rozdílná cena, potencionálně nespokojený host.
Rezervace pobytu napřímo prostřednictvím našeho rezervačního formuláře je pro nás jako poskytovatele ubytování v Třeboni i pro Vás, naše potencionální zákazníky, bezesporu finančně výhodnější.